Wentylacja Gdańsk

Montaż wentylacji Gdańsk

Wentylacja w domu

Wentylacja jest niezbędna w każdym budynku, gdzie przebywają ludzie oraz zwierzęta, dobrze wykonana instalacja to gwarancja braku problemów z wilgocią, pleśnią, parą wodną itd. Dlatego ważne jest, aby dobrze dobrać wydajność instalacji.

Dobór wentylacji

Dobrze dobrana instalacja wentylacji w pomieszczeniach gwarantuje brak kłopotów z niszczejacymi ścainami, skropleniami pary wodnej. Przebywanie w dobrze wentylowanym pomieszczeniu ma też dobry wpływ na nasze zdrowie. Dlatego warto skorzystać z naszych usług. Dobrze jest również robić przeglądy wentylacji i w razie jakochkolwiek problemów natychmiast reagować, niezadbanie o dobrą wentylację może nawet negatywnie wpłynąć na zdrowie przeybywajacych w nim ludzi.

Dlaczego my?

Nasze bogate doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu instalacji wentylacyjnych pozwala nam na profesjonalne i sprawne tworzenie nawet skomplikowanych systemów wentylacji pomieszczeń w domu i firmie. Korzsytamy tylko ze sprawdzonych metod, co moga potwierdzic nasze liczne realizacje dla znanych firm.

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE

Aktualnie brak promocji wentylacji

"Wentylacja Gdańsk"

Montaż i dobór wentylacji.

Dlaczego My?

DOBÓR WENTYLACJI

Zastosowana ilość wlotów i wylotów powietrza w wentylacji pomieszczeń nie jest dziełem przypadku. Nasi specjaliści dokonale zdają sobię sprawę z tego, jak ważnym elementem dobrej instalacji wentylaci jest jej odpowiednie dobranie.

SPRZEDAŻ

Współpracujemy z markowymi producentami urządzeń i materiałów, bazujemy na sprawdzonych dostawcach. Mamy świadomości odpowiedzialności za sprzedane urządzenia i wykonane instalacje, naszą filozofią jest zbudowanie systemu w oparciu o najbardziej bezawaryjne urządzenia dające Państwu satysfakcję z eksploatacji.

MONTAŻ

Stawiamy na wiedzę i profesjonalne przygotowanie naszych pracowników. Właściwie dobrana instalacja może właściwie pracować jeśli jest dobrze wykonana. Nie stosujemy pozornych oszczędności zmniejszając liczbę zaworów, filtrów czy izolacji. Ceny naszych usług nie zakładają dodatkowych opłat pokrywających np. koszt poprawek gwarancyjnych. Nie chcemy narażać Państwa na niezadowolenie – usługa dobrej jakości jest w efekcie tańsza.

SERWIS

Wykonujemy przeglądy i ewentualne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Nasi serwisanci przechodzą regularne szkolenia. Współpracujemy z producentami, którzy gwarantują szybką dostawę części zamiennych a co za tym idzie pozwalają nam na szybką reakcję serwisową. Przykładamy dużą wagę do przeglądów urządzeń mając świadomość, że wpływa to na ich okres bezawaryjnej pracy.

Plan Image

KONTAKT Z NAMI

Stanisław Czupa

  ul. B.Czecha 5/4
  80 - 288 Gdańsk
  58 348 75 91
  663 399 425
  biuro@klima-komfort.pl

Logo LG
Logo Samsung
Logo Mitsubishi
Logo Daikin
Logo Fujitsu
Logo Gree
Logo Sanyo
Logo Vivax
Logo Panasonic
Logo McQuay
Logo Whirlpool
Logo Kaisai
Logo York
Logo Sinclair