Pompy Ciepła Gdańsk

Montaż oraz fachowy dobór pomp!

Dobór pomp ciepła

Dobór odpowiedniej pompy ciepła do zastosowania w danym budynku jest kluczwy dla dobrego i wydajnego działania całej instalacji. Pompy ciepła osiagją największą skutecznośc z ogrzewaniem podłogowym (niskoenergrtycznym), a zapotrzebowanie na ciepło dla domu zależy od wielu czynników, takich jak: powierzchnia budynku, budowa ścian, ilość i rozmieszczenie otworów okiennych i drzwiowych i wiele innych.

Pompy ciepła

Pompy ciepła należą do grupy odnawialnych źródeł ciepła. Wykorzystując energię z powietrza, ziemi lub wody stanowią jedną z najtańszych form ogrzewania zarówno budownictwa jednorodzinnego jak i obiektów użyteczności publicznej. Są stosowane do instalacji centralnego ogrzewania w układach monowalentnych gdzie stanowią jedyne źródło ciepła lub układach biwalentnych współpracujących ze szczytowym źródłem ciepła, które może stanowić np. kocioł olejowy lub gazowy. Z powodzeniem stosowane są do produkcji ciepłej wody użytkowej stanowiąc w pewnych warunkach alternatywę do kolektorów słonecznych. Posiadamy w ofercie pompy ciepła powietrze/powietrze, powietrze/woda, solanka/woda, woda/woda.

Wydajność

Oferujemy pompy o mocy grzewczej od 3kW do ponad 200kW. Typ i moc pompy ciepła dobieramy zawsze kierując się wymaganiami budynku i komfortem użytkownika. Opieramy się o urządzenia marek Mitsubishi Electric, Nabilaton, Panasonic, Stiebel Eltron, Viessmann. Na życzenie Klienta możemy dobrać urządzenie wskazanej, innej marki.

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE

Aktualnie brak promocji pomp ciepła.

"Pompy Ciepła Gdańsk"

Montaż i dobór pomp ciepła

Dlaczego My?

DOBÓR POMPY CIEPŁA

Zastosowana moc, rodzaj urządzenia i instalacji nie może być dziełem przypadku. Konsekwencją właściwego doboru jest komfort eksploatacji i zadowolenie użytkownika. Dobieramy urządzenia na podstawie zapotrzebowania na ciepło, chłód, ciepłą wodę użytkową określone w projekcie wykonawczym obiektu. Jeśli inwestor nie dysponuje taką dokumentacją w ramach złożonej oferty zlecamy jej wykonanie profesjonalnemu Biuru Projektowemu lub zależnie od uzgodnienia wykonujemy dokumentację powykonawczą.

SPRZEDAŻ

Współpracujemy z markowymi producentami urządzeń i materiałów, bazujemy na sprawdzonych dostawcach. Mamy świadomości odpowiedzialności za sprzedane urządzenia i wykonane instalacje, naszą filozofią jest zbudowanie systemu w oparciu o najbardziej bezawaryjne urządzenia dające Państwu satysfakcję z eksploatacji.

MONTAŻ

Stawiamy na wiedzę i profesjonalne przygotowanie naszych pracowników. Właściwie dobrana instalacja może właściwie pracować jeśli jest dobrze wykonana. Nie stosujemy pozornych oszczędności zmniejszając liczbę zaworów, filtrów czy izolacji. Ceny naszych usług nie zakładają dodatkowych opłat pokrywających np. koszt poprawek gwarancyjnych. Nie chcemy narażać Państwa na niezadowolenie – usługa dobrej jakości jest w efekcie tańsza.

SERWIS

Wykonujemy przeglądy i ewentualne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Nasi serwisanci przechodzą regularne szkolenia. Współpracujemy z producentami, którzy gwarantują szybką dostawę części zamiennych a co za tym idzie pozwalają nam na szybką reakcję serwisową. Przykładamy dużą wagę do przeglądów urządzeń mając świadomość, że wpływa to na ich okres bezawaryjnej pracy.

Plan Image

KONTAKT Z NAMI

Stanisław Czupa

  ul. B.Czecha 5/4
  80 - 288 Gdańsk
  58 348 75 91
  663 399 425
  biuro@klima-komfort.pl

Logo LG
Logo Samsung
Logo Mitsubishi
Logo Daikin
Logo Fujitsu
Logo Gree
Logo Sanyo
Logo Vivax
Logo Panasonic
Logo McQuay
Logo Whirlpool
Logo Kaisai
Logo York
Logo Sinclair