Rekuperacja Gdańsk

Dobór oraz montaż rekuperacji Gdańsk

Czemu służy rekuperacja?

Rekuperacja służy do poprawy ogólnego bilansu cieplnego, ciepło odzyskiwane jest z powietrza lub wody, a następnie magazynowane i zużywane do ponownego wykorzystania. Ma szerokie zastosowanie w domach energooszczędnych.

Rekuperacja

Zastosowanie rekuperacji w budynkach ogrzewanych pompą ciepła pozwala na dodatkowe oszczędności kosztów ogrzewania. Oferujemy urządzenia o szerokim zakresie wymiany powietrza, począwszy od 150m3/h do 2000m3/h. Szeroki zakres wymiany powietrza pozwala na precyzyjne dobranie urządzenia pod kątem wymaganej krotności wymian zapewniając optymalny odzysk ciepła i wilgoci z wentylowanych pomieszczeń. W zależności od warunków zabudowy proponujemy urządzenia podstropowe lub obudowane do montażu zewnętrznego.

Dlaczego my?

Ponieważ jesteśmy związani z branżą ogrzewania i klimatyzacji od bardzo dawna. Nasze doświadczenie w montażu tego typu urządzeń pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości.

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE

Aktualnie brak promocji rekuperatorów.

"Rekuperacja Gdańsk"

Dobór oraz montaż rekuperatorów

Dlaczego My?

DOBÓR REKUPERACJI

Zastosowana moc, rodzaj urządzenia i instalacji nie może być dziełem przypadku. Konsekwencją właściwego doboru jest komfort eksploatacji i zadowolenie użytkownika. Dobieramy urządzenia na podstawie zapotrzebowania na ciepło, chłód, ciepłą wodę użytkową określone w projekcie wykonawczym obiektu. Jeśli inwestor nie dysponuje taką dokumentacją w ramach złożonej oferty zlecamy jej wykonanie profesjonalnemu Biuru Projektowemu lub zależnie od uzgodnienia wykonujemy dokumentację powykonawczą.

SPRZEDAŻ

Współpracujemy z markowymi producentami urządzeń i materiałów, bazujemy na sprawdzonych dostawcach. Mamy świadomości odpowiedzialności za sprzedane urządzenia i wykonane instalacje, naszą filozofią jest zbudowanie systemu w oparciu o najbardziej bezawaryjne urządzenia dające Państwu satysfakcję z eksploatacji.

MONTAŻ

Stawiamy na wiedzę i profesjonalne przygotowanie naszych pracowników. Właściwie dobrana instalacja może właściwie pracować jeśli jest dobrze wykonana. Nie stosujemy pozornych oszczędności zmniejszając liczbę zaworów, filtrów czy izolacji. Ceny naszych usług nie zakładają dodatkowych opłat pokrywających np. koszt poprawek gwarancyjnych. Nie chcemy narażać Państwa na niezadowolenie – usługa dobrej jakości jest w efekcie tańsza.

SERWIS

Wykonujemy przeglądy i ewentualne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Nasi serwisanci przechodzą regularne szkolenia. Współpracujemy z producentami, którzy gwarantują szybką dostawę części zamiennych a co za tym idzie pozwalają nam na szybką reakcję serwisową. Przykładamy dużą wagę do przeglądów urządzeń mając świadomość, że wpływa to na ich okres bezawaryjnej pracy.

Plan Image

KONTAKT Z NAMI

Stanisław Czupa

  ul. B.Czecha 5/4
  80 - 288 Gdańsk
  58 348 75 91
  663 399 425
  biuro@klima-komfort.pl

Logo LG
Logo Samsung
Logo Mitsubishi
Logo Daikin
Logo Fujitsu
Logo Gree
Logo Sanyo
Logo Vivax
Logo Panasonic
Logo McQuay
Logo Whirlpool
Logo Kaisai
Logo York
Logo Sinclair